Çİkolata Limanı

Tadelle Beyaz Çikolata Kaplı

Tadelle Beyaz Çikolata Kaplı

Tadelle’nin yeni bir ürünü. Sağra zamanında yan marka olarak Gofy’i çıkarmıştı. Fakat çok fazla ürün çeşidi yoktu. O zaman hiçbir markanın çeşidi yoktu. Yeni sahipleri kısa zamanda farklı bir ürünle karşımıza çıktılar.

Açıkçası paketi açtığımda beyaz çikolata kaplı bir Tadelle görmek garipti. Esmer olan karınızı bir akşam sarışın görmeniz gibi bir duygu. Çikolatanın tabanına baktığımda kahverengi dolguyu gördüm. İyi boyanmamış sarı bir saçın diplerindeki kahverengileri görmek gibi. Ama bakalım hangisi, sarışının mı esmerin mi tadı.İlk lokmada dikkatimi çeken ilk şey fındık. Ağzımda erittikten ve fındıkları ayıkladıktan sonra lezzetine vardım. Koymayın Tadelle’ye şu fındığı. Ya da fındıksızını da çıkarın. Beyaz çikolata kaplaması gerçekten lezzetli. Süt tadı geliyor ağzınıza ve bu içindeki dolgu ile karışınca daha da güzelleşiyor, fındık parçaları izin verdiği ölçüde tabi. İçinde yer alan sütlü çikolatanın lezzeti güzel.

Bitter Tadelle’de farklı bir kombinasyon olmuştu, burada farklı. Her iki lezzet birbirinden çok farklı ama ikisi de güzel. İçindeki sütlü çikolatanın şekeri biraz azaltılsa daha iyi olacak gibi. Ama bunun dışında gerçekten umut vaat ediyor.Tadelle’nin yeni üreticisi olan Sanset emin adımlar atıyor. Kalitelerini koruyarak çeşitlerini artırmalarını diliyorum.Sarı, kırmızı ve beyazı kullanarak gayet hoş bir ambalaj yapmışlar. Resim yok. “Biz Tadelle’yiz, resme ihtiyacımız yok” demek istemişler sanırım. Paketi kolayca açtım, yedim ve paket içi boşalmamış gibi hala durma başarısını gösterdi.Fiyat Bitter Tadelle’de olduğu gibi biraz pahalı. Artan satışlarla bunu en kısa zamanda çözmelerini diliyorum.

<

Yorumlar

blog comments powered by Disqus