Çİkolata Limanı

Eti Sticks Sütlü Çikolatalı

Eti Sticks Sütlü Çikolatalı

Eti'nin güzel bir atak ile piyasaya sunduğu Sticks serisinin en zayıf halkası gibi görünen Eti Sticks Sütlü Çikolatalı paket ve ambalaj açısından bir sorun taşımamakta. Ama paket ağzımızın tadını etkilemiyor.

Güzel bir fikir bulmuşsun, çeşitlerini yapmışsın ama en sade çeşit olan ve belki tüm bu ürün grubunu etkileyecek olan Sütlü Çikolatalı'ya niye gerekli özen göstermiyorsun. Bunu alıp deneyen birinin diğerlerini de denemesi için güzel bir çikolata ile karşılaşması gerekir. Ama değil, çikolata kötü. Eti'nin genel lezzetinden daha kötü. Yandı gülüm keten helva diye bir deyim vardır, bunun için söylenmiştir.

Kadınları hedefliyorsun, çikolata şekerli, ağızda kötü bir yağ tadı bırakıyor. Şeker konusu aslında kişisel bir şey, ama burada demek istediğim şeker oranını biraz azaltarak kaloriyi de azaltmak. Üstüne koca koca 54 kalori yazmak çok anlamlı değil. Paketi 432 kalori ve 80 gr. için az değil. Azalt şekeri, azalsın kalori, hedef kitlene bir adım daha yaklaş. Yağı azalt. En önemlisi, sütlü çikolata yapıyorsun, ardında gizleneceğin fındık,fıstık veya başka bir tat yok. Elinden gelenin en iyisini yapmak zorundasın. Çok daha iyi ürünleri var Eti'nin, umarım bunu da en kısa zamanda 'Yeni Tat' şeklinde yenileyip sunarlar. Ben de yazıyı değiştirmek zorunda kalırım.

Fiyat yoğun ambalaj maliyetine göre normal, kaliteden kıstıklarından olsa gerek.

Yorumlar

blog comments powered by Disqus