Çİkolata Limanı

Nestle Damak

Nestle Damak

Nestle Damak ambalajı ile en özgün ve akılda kalıcı tasarımlardan birine sahiptir. Antepfıstıklı olan ürünün ambalajında fıstık vurgusu var ama hiç abartılı değil.Arka ambalaj bilgileri de gayet açıklayıcı.

Üründe antepfıstığı bolca kullanılmış ve oldukça taze. Çikolatanın üst kısmına baktığınızda hiç antepfıstıklı olduğu izlenimini vermiyor ama alt kısım fıstık yuvası gibi adeta. Nestle'nin başarısı yıllardır ortada. Damak'ta Nestle'nin en prestijli ürünlerinden. Sakın çikolatayı ısırarak çarçur etmeyin. Bir kare koparıp atın ağzınıza ve emin.Çevirin ağzınızda. Fıstıklar bütün kalmalı ağzınızda.Üzerindeki tüm Damak çikolatasını emin.

Arada şunu yapın. Çikolatayı ağzınızın bir köşesine atın ve dilinizde kalan o tadın keyfini çıkartın. Şimdi tekrar alın o köşedeki çikolatayı ortaya. Ağzınızda yalnız fıstıklar kaldığında fıstıkların da ne kadar lezzetli olduğunu anlayacaksınız.Her ne kadar benim kişisel tercihim sade çikolatalar olsa da.

Süt'ün,kakao'nun harika bir bileşimi Nestle Damak. Fiyatı mı? Pahalı tabi ki. Ama güzel bir çikolatanın değerini kim tayin edebilir ki?

<

Yorumlar

blog comments powered by Disqus